Par mums

Karjeras Centrs ir tavs palīgs izglītības un profesijas izvēlē!

Iepazīsties ar informāciju pastāvīgai izglītības un profesijas izvēlei. Pārdomā savas prioritātes, mērķus un ieceres, nospraud ceļu un rīkojies. Mēs nevaram garantēt, ka viss izdosies kā plānots, jo dzīve nav sprints, bet maratons. Vienlaikus varam apsolīt, ka nerīkojoties nemaz un visu atstājot nejaušības varā iespēja gūt panākumus būs daudz mazāka. Ir iespējams laimēt loterijā, taču ir iespējams arī, ka iesper zibens no skaidrām debesīm. Abām šīm galējībām pa vidu ir virkne izvēļu, kas katram no mums ir jāpieņem savā dzīves ceļā.

Pieņemt lēmumu nav viegli, sevišķi, ja pirms tam ir maza pieredze ar lēmumu pieņemšanu. Izglītības iestādes un uzņēmumi gan Latvijā, gan ārzemēs ir daudz. Par daudzām profesijām un iespējām reti, kurš nojauš, jo pat nevar iedomāties, ka kaut kas tāds pastāv. Karjeras centrs palīdz iepazīt dažādas profesijas un sniedz padomus kā sasniegt izvēlēto mērķi.

Mēs darbojamies uz brīvprātības principa un ceram, ka šeit ievietotā informācija un padomi Tev noderēs, pieņemot dažus no dzīves svarīgākajiem lēmumiem.